درباره ما

مدیریت وب سایت : آقای هیمن شریفی

تلفن تماس دفتر مدیریت : ۰۸۷۳۴۲۵۹۰۴۱

فروش کولر گازی و سیستم های سرمایشی و گرمایشی بوش

وب سایت پرشین بوش از زیر مجموعه های شرکت بازرگانی هوای پاک بوده و با چندین سال سابقه کار در زمینه فروش کولرگازی های دی سی اینورتر بوش با گارانتی معتبر هوای پاک ایران توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید . در این وب سایت کلیه محصولات تهویه مطبوع ( کولرگازی ) بوش معرفی و به فروش خواهد رسید .

گروه تجاری بازرگانی هوای پاک ایران با تلاش مستمر و بهره گیری از مدیریت و نیرو های متخصص و کارآمد در حوزه واردات و معرفی محصولات خانگی با یکی از برترین برند های جهان در بیش از یک دهه پایه ریزی شده است . این مجموعه در جهت نیل به اهداف و جذب مخاطبان ویزه حضور فعال خود را در بازار در سالهای اخیر گسترش و برای کسب رضایت مشتران و کلیه طرفهای ذینفع رسالت حفظ حقوق مصرف کننده و صاحبان سرمایه در صنعت ساختمان را در سرلوحه دستورالعمل های مدیران و کارمندان خود در بخش های فروش و خدمات پس از فروش قرار داده است .
امروزه سیستم های تهویه بیشترین تقاضا در بازار محصولات خانگی را به خود اختصاص داده است و سیستم های تهویه هوای بوش ترکیبی مدرن از عناصر کلاسیک مبتنی بر طرحهای بسیار دقیق و کارآمد ، طراحی متفاوت و تکنولوژی برتر در سال ۲۰۱۶ سرفصل بی مانندی را در صنعت سیستم های تهویه رقم خواهد زد و نوید بخش خانه های لوکس با هوای کاملا تمیز و استرلیزه و پایدار خواهد بود .
کسب بیش از ۴۹ جایزه معتبر lF در جشنواره های بین المللی طراحی برتر صنعتی برای محصولات زیبا و برتر از افتخارات شرکت BSH Bosch می باشد که با سرمایه گذاری مارک برتر آلمانی ( بوش ) تحولی شگرف در صنعت سیستم های تهویه ایجاد نمود .
محصولات بوش در دو گروه تمیز کننده و خنک کننده با ضمانت نامه هوای پاک ایران به همراه ضمانت ۶۰ ماهه و خدمات پس از فروش ارائه می گردد .