کولرگازی اینورتر یا معمولی

نوشته شده در اسفند 19, 1396 / توسط مدیریت پرشین بوش

کولرگازی اینورتر یا معمولی ؟ تقریبا ۷۰ درصد از خریداران کولرگازی که می خواهند به صورت غیر حضوری و یا مراجعه به شرکت از مجموعه پرشین بوش کولرگازی خرید کنند بعد از مقایسه قیمت ها و ارزانتر بودن چند صد هزار تومانی کولرهای بدون اینورتر از سایر مدل ها و احساس اینکه این کولرگازی ها به صرفه تر هستند تصمیم به خرید مدل بدون اینورتر می گیرند.در صورت انتخاب هر کدام از مدل های کولرگازی چه اینورتر دار چه بدون اینورتر پرشین بوش با مجموعه کامل خود اماده ارائه بهترین کیفیت در مدل انتخابی است.اما لازم دیدیم بین کولرگازی های اینورتر دار و بدون اینورتر مقایسه ای انجام بدیم تا مشتریان گرامی بتوانند بهتر تصمیم بگیرند.

پرشین بوش نمایندگی کولرگازی اینورتر بوش در بانه
معتبر در سراسر کشور

اول به یک سوال جواب بدیم

کولر گازی اینورتر چیست؟

سوال درست تر اینه که اینورتر چیست؟کولرهای قدیمی که خود شما هم باید اطلاع داشته باشید مصرف برق نسبتا زیادی دارند.با پیشرفت صنعت تولید کولرگازی ها هم دچار تحول بزرگی شدند.سری جدیدی وارد بازار شدند تحت عنوار کولر گازی اینورتر دار.روال کاری این کولرها با کولرگازی های قدیمی متفاوت بود به گونه ای که منجر به کاهش مصرف برق و همچنین سریعتر کردن روال تغییر دمای هوای اتاق می شد.که بعدها کولرگازی تحت عنوان دی سی اینورتر نیز به بازار عرضه شدند.

کولرگازی اینورتر تمام ویژگی های کولرهای بدون اینورتر را دارد به اضافه چند ویژگی خاص بنابراین ما در این مطلب سعی می کنیم به این ویژگی ها به ترتیب اهمیت از دید پرشین بوش بپردازیم.

کولرگازی اینورتر یا معمولی

کولرگازی اینورتر یا معمولی بخرم

 کاهش مصرف انرژی

اگر از جنبه مادی این ویژگی که تقریبا ویژگی بسیار مهمی برای بیشتر مشتریان گرامی است نیز چشم پوشی کنیم صرفه جویی در مصرف انرژی مخصوصا با کاهش سالیانه بارش باران در کل کشور که کاهش توانایی در تولید انرژی را به دنبال دارد و همچنین بی نسیب بودن تعدادی از هم وطنای عزیزمان به امری بی بدیل و وظیفه ای همگانی تبدیل شده است.پیشنهاد پرشین بوش به شما همیشه تهیه کولرگازی اینورتر دار است و شاید در ابتدای امر هزینه ای نه چندان بیشتر داشته باشد اما در طول چند ماه استفاده به دلیل صرفه جویی در مصرف برق و کاهش هزینه ها این اختلاف قیمت برای شما جبران شده و بعد از آن شما در سود قرار خواهید گرفت!

برای مشاهده لیست قیمت کولرگازی بوش کلیک کنید.

کولرگازی اینورتر یا معمولی

 صدای کمتر , آرامش بیشتر

کولرگازی های مجهز به اینورتر کمتر خاموش روشن می شوند ( روش کار کولرهای اینورتر دار ) و در حین کار بیشتر ثبات دارند.این ثبات به کم شدن صدای تولیدی مخصوصا زا جانب کمپرسور کمک شایانی می کند بنابراین کولرهای مجهز به اینورتر خیلی کم صداتر هستند و با توجه به صدا و نویز کمتر وجود انها در محیط بسیار دلپذیرتر است.پس اگر علاوه بر صرفه جویی در مصرف برق به آرامش خود و اطرافیان اهمیت می دهید پیشنهاد ما به شما تهیه کولرگازی مجهز به اینورتر است.

جهت خرید کولرگازی بوش مدل ۲۰۱۸ اینجا کلیک نمایید

گارانتی کولرگازی بوش

 

هوشمند دوست دار محیط زیست

کولرگازی های عادی را باید یا در قدرتمند ترین حالت گذاشت یا ضعیف ترین حالت! در حالی که کولرگازی اینورتر با توجه به دمای محیط کارایی کمپرسور را کم و زیاد می کند و همین امر هم باعث کاهش زیاد مصرف انرژی می شود.کولرگازی های اینورتر دار از گاز R410 استفاده می کنند و کولرهای بدون اینورتر از از R22.گاز R410 از ظرفیت دمایی بالاتری بهره می برد که این مورد به سریعتر تغییر دمای هوای اتاق کمک می کند در نتیجه کولرگازی به زمان کمتری برای کار با قدرت بالا نیاز دارد.در این دو مورد این کولر با کاهش مصرف انرژی کمک شایانی به محیط زیست می کند کما اینکه گاز R410 به دلیل سلامت و عدم ضرر برای لایه اوزون توسط شرکت های معتبر گواهینامه دوست دار محیط زیست را دریافت کرده است.

گارانتی کولرگازی بوش

کولرگازی اینورتر یا معمولی

طول عمر بیشتر

رویه کار اینورتر فشار کمتر به کولر است و از روشن خاموش کردنهای مکرر جلوگیری می کند.تغییر دمای هوا با استفاده بهینه از قطعات منجر به نگه داری و طول عمر بالای محصول می شود به همین دلیل کولرگازی های مجهز به اینورتر از سلامت و طول عمر بالاتری برخوردار هستند.

کولرگازی اینورتر یا معمولی

 

خنک کنندگی سریعتر

کولرگازی های اینورتر به دلیل ویژگی های خاص مخصوصا همراه داشتن گاز R410 در امر خنک کنندگی بهتر عمل می کنند.کولرگازی های اینورتر سریعتر دمای اتاق را تغییر داده و به حالت تعادل بر می گردند.اما کولرهای بدون اینورتر زمان بیشتری نیاز دارند و بعد از تغییر دما نیز همچنان با قدرت ادامه به کار می دهند که منجر به سرد شدن زیاد اتاق و مجبور به خاموش کردن آن می شوید.

کولرگازی اینورتر یا معمولی

در بالا مقایسه ای نسبی انجام دادیم که در واقع بیشتر مزایای اینورتر دار بر بدون اینورتر بود.توجه داشته باشید که محصولات با تکنولوژی جدیدتر قطعا برتر هم خواهند بود.اما نمیشه گفت به نسبت نسل قبلی بدون ایراد هستند.در یک جمع بندی باید بگیم که :

مزایای کولر گازی اینورتر

۱.مهمترین مزیت این کولرها کاهش مصرف برق تا ۶۰ درصد هست که خیلی هم مهم است!

۲.صدای کمتر : وقتی بخواید جلوی یه کولر پر صدا استراحت کنید قدر کولر اینورتر دار رو بیشتر می فهمید.

۳.اگر زیبایی کولر هم براتون مهمه معمولا پنل کولرهای اینورتر دار خوشکل تره.

 

معایب کولرگازی اینورتر دار

۱.به نصبت کولرهای بدون اینورتر گرانتر هستند.هر چند در گذر زمان می تواند با صرفه جویی در مصرف برق جبران کند ولی خوب در اول کار هزینه ای بیشتر نیاز دارد.

۲.اگر خراب شوند نیاز به تعمیرکار های ماهر برای تعمیر دارند.

۳.قطعات این کولر معمولا در انحصار شرکت تولید کننده هست که منجر به گرانی و کم یاب بودن می شوند.

البته درصد خرابی بسیار پایینی دارند و شرکت هوای پاک تمام این مشکلات رو عهده دار خواهد شد.

کولرگازی اینورتر یا معمولی

تبدیل کولر گازی به اینورتر

اینورتر قطعه ای نیست که با نصب آن بتوان کولر را تغییر داد.تکنولوژی یک پارچه به کار رفته در کولر است و اگر شما اقدام به خرید کولرگازی بدون اینورتر کردید دیگر قابل تغییر نخواهد بود.

نمایندگی کولرگازی بوش

به گوشه ای از تفاوت های کولرهای اینورتر دار با بدون اینورترها اشاره کردیم.انتخاب نهایی با شماست هرچند پشتیبانهای ما همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما , مشاوره و کمک تا رسیدن به خریدی کاملا هوشمندانه کنار شما هستند.نیاز بود تماس بگیرید.

2 پاسخ به “کولرگازی اینورتر یا معمولی”

  1. عالی

  2. دکترسیدعلی سهروردی

    سلام
    من دکتر سهروردی متخصص رادیولوژی و موسس کلینیک تخصصی رازی کهنوج، در ۳ طبقدر جنوب استان کرمان هستم. هرطبقه دارای مساحت ۲۴۰ مترمربع،سالن انتظار هر طبقه حدود ۵۰ متر، و هرطبقه دارای ۶ اطاق، درحال حاضر،با توجه به مساحت متفاوت، دارای بیش از ۲۰ دستگاه کولر گازی ۱۲ تا۱۸ هزار دراطاقها، و بک کولر ۳۰۰۰۰ در هر سالن هستیم. سالن طبقه همکف را دوسال است با یک کولر ایستاده سرمایش- گرمایش گری، خنک میکنیم، و مراجعین راضی هستند. طبقه دوم ما بدلیل وجود ۳پزشک، مراجعین بیش از یکصدنفر در هرساعت، و ۱۶ ساعت در شبانه روز است. سازه ما ساندویچ پنل، و سقف و دیوارها دارای عایق یونولیتی میباشد. پیشنهاد کارشناسان محترم شماکدام کولر بوش با چه ظرفیت، و قیمت آن چقدر است، و چندروزه تحویل و نصب میشود؟ متشکرم اگر پاسخ بدهید. باتشکر دکترسهروردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *